Parafia Wniebowzięcia NMP w Bystrej - Kolęda 2019
Parafia Wniebowzięcia NMP w Bystrej
Nawigacja
Konto bankowe parafii
ING Bank Śląski
Oddział w Bielsku-Białej
pl. Bolesława Chrobrego
43-301 Bielsko-Biała

Nr konta bankowego:
98 1050 1070 1000 0023 1754 6113
Kolęda 2019

 Plan Kolędy

Kolęda 2019

(Odwiedziny Duszpasterskie)

 

 

 Środa – 2.01.2019. -  godz. 14.00

1.     ul. Przedwiośnie

2.     ul. Chabrowa, ul. Górnicza

 

Czwartek  – 3.01.2019.  - godz. 14.00

1.     ul. Gołębia (od Bystrzańskiej)

2.     ul. Modra, ul. Zimorodków, ul. Gołębia

 

Piątek – 4,01. 2019 . - godz. 14.00

1.     ul. Orla, ul. Ochota

2.     ul. Leśna

 

 Sobota – 5.01.2019. -  godz. 10.00

1.     ul. Bystrzańska, (od CPN)

2.     ul. Bystrzańska, ul. Szpaków

 

 Poniedziałek – 7.01.2019. -  godz. 14.00       

1.     ul. Osiedlowa, ul. Poziomkowa

2.     ul. Kurkowa

 

 Wtorek – 8.01.2019. - godz. 14.00     

1.     ul. Prosta, Pod Piekłem, ul. Tęczowa

2.     ul. Pod Piekłem

 

 Środa – 9.01.2019.  - godz. 14.00

1.     ul .Zdrojowa, ul. Szczyrkowska (do ul. Pod Piekłem)

2.     ul. Jarzębinowa, ul. Szczyrkowska (28-50)

 

  Czwartek – 10.01.2019. - godz. 14.00

1.     ul. Cmentarna, ul. Cicha, ul. Spokojna, ul. Uzdrowiskowa

2.     ul. Szczyrkowska, ul. Niecała

 

Piątek  –11.01.2019.  - godz. 14.00

1.     Bystra G. /od Leśniczówki/, ul. Fałata (220-166)

ul. Jałowcowa, ul. Różana, ul. Jeżynowa,

ul. Pod Grape, ul. Myśliwska

2.     ul. Fałata (do góry), ul. Potok, ul. Partyzantów,

ul. Leszczynowa, ul.  Malinowa

 

 Sobota – 12.01.2019.  - godz. 10.00

1.     Sanatorium – bloki (2c, 2d, 2e, 2f)

2.     Sanatorium – bloki (2g, 4a, b, 6)

 

Poniedziałek– 14.01.2019. - godz. 14.00

1.     ul. Fałata(152-132), ul. Szczęśliwa,

ul. Wiśniowa, ul. Orna, ul. Jagodowa

2.     ul. Beskidzka, ul.  Zielna, ul. Głogowa

                                

 Wtorek – 15.01.2019. -  godz.14.00.   

1.     ul. Falata (92-124), ul. Działkowa, ul. Cymsa

2.     ul. Stroma, ul. Fałata (90- 58)

                                     

Środa – 16.01.2019. - godz. 14.00

1.     ul. Piękna, ul. Kwiatowa, ul. Konwaliowa,

ul. Zielona, ul. Willowa

2.     ul. Przedszkolna, ul. Słoneczna, ul. Długa,

ul. Krótka

 

 Czwartek – 17.01.2019. -  godz.14.00

1.     ul. Fałata (od  sanatorium-50)

2.     ul. Letniskowa, ul. Sikorek, ul. Widok

 

Piątek – 18.01.2019. -  godz. 14.00

 

1.     Kolęda dodatkowa

Środa – 2.01.2019. -  godz. 14.00

1.     ul. Przedwiośnie

2.     ul. Chabrowa, ul. Górnicza

 

Czwartek  – 3.01.2019.  - godz. 14.00

1.     ul. Gołębia (od Bystrzańskiej)

2.     ul. Modra, ul. Zimorodków, ul. Gołębia

 

Piątek – 4,01. 2019 . - godz. 14.00

1.     ul. Orla, ul. Ochota

2.     ul. Leśna

 

 Sobota – 5.01.2019. -  godz. 10.00

1.     ul. Bystrzańska, (od CPN)

2.     ul. Bystrzańska, ul. Szpaków

 

 Poniedziałek – 7.01.2019. -  godz. 14.00     

1.     ul. Osiedlowa, ul. Poziomkowa

2.     ul. Kurkowa

 

 Wtorek – 8.01.2019. - godz. 14.00   

1.     ul. Prosta, Pod Piekłem, ul. Tęczowa

2.     ul. Pod Piekłem

 

 Środa – 9.01.2019.  - godz. 14.00

1.     ul .Zdrojowa, ul. Szczyrkowska (do ul. Pod Piekłem)

2.     ul. Jarzębinowa, ul. Szczyrkowska (28-50)

 

  Czwartek – 10.01.2019. - godz. 14.00

1.     ul. Cmentarna, ul. Cicha, ul. Spokojna, ul. Uzdrowiskowa

2.     ul. Szczyrkowska, ul. Niecała

 

Piątek  –11.01.2019.  - godz. 14.00

1.     Bystra G. /od Leśniczówki/, ul. Fałata (220-166)

ul. Jałowcowa, ul. Różana, ul. Jeżynowa,

ul. Pod Grape, ul. Myśliwska

2.     ul. Fałata (do góry), ul. Potok, ul. Partyzantów,

ul. Leszczynowa, ul.  Malinowa

 

 Sobota – 12.01.2019.  - godz. 10.00

1.     Sanatorium – bloki (2c, 2d, 2e, 2f)

2.     Sanatorium – bloki (2g, 4a, b, 6)

 

Poniedziałek– 14.01.2019. - godz. 14.00

1.     ul. Fałata(152-132), ul. Szczęśliwa,

ul. Wiśniowa, ul. Orna, ul. Jagodowa

2.     ul. Beskidzka, ul.  Zielna, ul. Głogowa

                                

 Wtorek – 15.01.2019. -  godz.14.00. 

1.     ul. Falata (92-124), ul. Działkowa, ul. Cymsa

2.     ul. Stroma, ul. Fałata (90- 58)

                                     

Środa – 16.01.2019. - godz. 14.00

1.     ul. Piękna, ul. Kwiatowa, ul. Konwaliowa,

ul. Zielona, ul. Willowa

2.     ul. Przedszkolna, ul. Słoneczna, ul. Długa,

ul. Krótka

 

 Czwartek – 17.01.2019. -  godz.14.00

1.     ul. Fałata (od  sanatorium-50)

2.     ul. Letniskowa, ul. Sikorek, ul. Widok

 

Piątek – 18.01.2019. -  godz. 14.00

1.     Kolęda dodatkowa