Site Overlay

Ogłoszenia duszpasterskie

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 czerwca 2024 r.

1. Zapraszamyna nabożeństwa czerwcowe do naszego kościoła codziennie ogodz. 17.30.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika,

– w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

3. W środę, po Mszy św. wieczornej, odbędzie się ostatnie już przed wakacjami spotkanie grupy biblijno – modlitewnej. W czwartek adoracja od godz. 17.00. W piątek „Godzina miłosierdzia” o 15.00.

4. W najbliższy piątek kończy się rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy do  naszego kościoła wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. dziękczynną o godz. 8.00.

5. W związku z organizowanym we wrześniu festynem parafialnym „Bystrzynki”, komitet organizacyjny zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w ufundowaniu różnego rodzaju fantów, które będzie można wylosować podczas festynu. Można przynosić np. sprzęt sportowy, przedmioty agd, zabawki dla dzieci, gry, bilety na różne imprezy i inne ciekawe rzeczy. Powinny to być przedmioty nieużywane i nowe. Zwracamy się także z podobną prośbą do właścicieli różnych firm działających w naszej parafii i okolicy o pomoc w ufundowaniu nagród. Fanty można przynosić do końca sierpnia do zakrystii lub na plebanię. Cały dochód z „zabawy fantowej” podczas festynu przeznaczony jest na leczenie Kazika Sromka. Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy zdecydują się pomóc w jakikolwiek sposób w organizacji festynu parafialnego.

6. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy w zeszłą niedzielę wsparli ofiarami do puszek Mateusza Gołąbka, który walczy z nowotworem mózgu. Zebrano kwotę 3893 zł.

Wszystkim życzymy wielu łask od Boga i opieki Matki Najświętszej w nadchodzącym się tygodniu.

Z duszpasterskim pozdrowieniem – ks. Aleksander Jasiński SDS – proboszcz